Kuidas sündis Parimvorm?

Hellitavalt võiks öelda, et Parimvorm.ee on HelenaMangFitnessi maskuliinsem versioon. Nimelt juba sissetöötanud ja tuhandete poolt armastatud tervislike päevamenüüsid pakkuv leht HelenaMangFitness jäi üks hetk kitsaks. Kitsaks just meessoost kasutajate jaoks- nõnda tekkiski idee luua kõrvale Parimvorm.ee – leht, mis on oma sisult väga sarnane aga päevaste kaloraažide valiku osas vastab rohkem just meeste vajadustele. Nõnda leiab sobiva menüü ka meesterahvas kelle sooviks on kas kaalu kaotamine, massi lisamine või mõlemad üheskoos.

Menüüd ja lehe sisu loon mina, Helena Mang – IFBB Elite PRO bikinifitnessi sportlane.

Spordialasid on väga palju ja erinevaid, küll aga eristub fitness paljudest teistest just selles osas, et väga suur osa edust on seotud toitumise ning distsipliiniga köögis.

Korduvalt võistlusteks ettevalmistumised on andnud mulle hindamatu kogemuse ning teadmised: kuidas reguleerida oma menüüsid just nii, et saavutada koos treeningutega maksimaalselt hea füüsiline vorm- kasvatada lihast ning eemaldada keharasv.

Need teadmised ja oskused on just üks peamiseid põhjuseid miks HelenaMangFitness ja ParimVorm sündisid- soov aidata ka teisi saavutamaks omi eesmärke. Olgu selleks siis kaalu langus või tõus- põhiline, et ilma ekstreemsete dieetide, imetoitude või ebainimlike võteteta!

Tahan tõestada oma nahal korduvalt läbi testitud praktikat- tippvormi retseptiks on tasakaalustatud menüü millest saadav energiahulk on kooskõlas reaalse vajaduse ja eesmärgiga. Seejuures ei pea tundma nälga või hommikust-õhtuni ümber maja jooksma.

Tervislik toitumine, kaalu mõjutamine ning oma eesmärkide saavutamine ei ole kunagi nii lihtne olnud!

Ei usu? Ei jää muud üle kui ise järgi proovida. Liitu juba täna ja asume üheskoos parema mina poole teele!

MIS SUL KAOTADA ON… PEALE EBAKINDLUSE?
Loe lähemalt menüüdest
SIIT!

Helena Mang
Fitnessi sportlane, IFBB Elite PRO

Eesti meister bikiinifitnessis
Eesti karikavõitja bikiinifitnessisMaailmameistrivõistluste pronksmedalist
Euroopameistrivõistluste pronksmedalist
Mitmekordne Läti lahtiste meistrivõistluste võitja

Põhjamaade meistrivõistluste hõbemedal
Amateur Olympia pronksmedal
Diamond Cup Milano hõbemedal
Bikiinifitnessi maailma üldedetabeli 8. koht (2017.a)

Sulge menüü