Päevamenüüd

Minu poolt koostatud menüüd koosnevad 4 toidukorrast: 3 suurest ja 1 väiksemast. Kogu päeva lõikes on makrotoitained tasakaalus ning üldkaloraaž vastab Sinu personaalsele vajadusele. Menüüd on valikus vahemikus 2000-3500 kcal ja sobivad eelkõige just meestele. Kui vajadus vähem energia tihedate menüüde järele, leiab päevased kaloraažid vahemikus 1500-2500 lehelt Helena Mang Fitness. Menüüd klapivad omavahel hästi ja on ideaalsed pere siseseks kasutamiseks.

Sinu päevase energiavajaduse välja selgitamiseks on saadaval spetsiaalne kalkulaator mida on imelihtne kasutada. Tulemuse järgi saad valida enda eesmärke toetava päevamenüü- olgu selleks siis kaalu alandamine, hoidmine või massi lisamine.

Menüüdes olevad toidud valmivad kiirelt ning ei koosne mitmekümnest kallist koostisosast. Minu missiooniks on muuhulgas ka ümber lükata müüt, et tervislik toitumine on väga kallis ning toitude valmistamine ajamahukas ning keeruline. Ühegi menüüs olevale toidu valmistamisele ei kulu rohkem kui 15-20 minutit!

Protsessi hõlbustamiseks olen iga retsepti juurde lisanud:

  • Nimekiri koosisosadest koos täpsete kogustega
  • Juhised toidu valmistamiseks
  • Pildid koostisosadest kui ka valminud toidust
  • Toitumisalane informatsioon

Sinul pole vaja muud teha, kui vaid plaani järgida!

Saadaval on erinevaid päevamenüüd – valik hakkab täienema pidevalt. Seda kõike lihtsal põhjusel- me tõepoolest ei usu, et üks jätkusuutlik dieet saaks koosneda päevast-päeva vaid samadest söökidest. Kui kaua Sina nõnda vastu peaksid? Mina ei kestaks nädalatki….

Õigupoolest ma ei taha ma üldse kasutada sõna “dieet”- sest see mida pakun, seda ei ole. Täpsem oleks minu lähenemist kirjeldada kui elustiili ning toitumist vastavalt oma vajadustele ning eesmärkidele!

Treeningkavad

Lisaks menüüdele on kasutajatele saadaval ka treeningkavad. Aktiivne liikumine on suur osa tervislikust eluviisist ja aitab toetada püstitatud eesmärke.

Hetkel on saadaval 2 erinevat treeningkava: 
2-osaline jõusaalikava
3-osaline jõusaalikava  

Kõik treeningkavad on aktiivsetele kasutajatele ligipääsetavad ilma lisatasuta.

 

Liikmetele

Alusta kohe

4.99/kuus
Erinevad päevamenüüd
Treeningkavad
Toitumise põhitõed
Artiklid, blogi, KKK
Sulge menüü